Σετ σεντόνια υπέρδιπλα με λάστιχο σε υπέροχα καλοκαιρινά χρώματα και μοναδικό σχέδιο με διάθεση boho. Το σετ περιλαμβάνει 1 τεμάχιο πανωσέντονο σε διάσταση 230×250 1 τεμάχιο κατωσέντονο σε διάσταση 160×200+25 και 2 τεμάχια μαξιλαροθήκες σε διάσταση 50×70. Η ποιότητά του είναι 70% Βαμβάκι – 30% Πολυεστέρα.
Cookies
Για να εξασφαλίσουμε τη σωστή λειτουργία του ιστότοπου, μερικές φορές τοποθετούμε μικρά αρχεία δεδομένων στον υπολογιστή σας, τα λεγόμενα «cookies». Οι περισσότεροι μεγάλοι ιστότοποι κάνουν το ίδιο.